ua
ru ua en
+38-050-715-61-15вайбер
+38-067-3-500-200телеграм
+38-066-3-500-200
Відправити заявку
ГоловнаТуриГарячі тури

Гарячі тури

Гарячі тури від “СОФІЯ ТУРС” – це відпочинок, який…

Гарячі тури від “СОФІЯ ТУРС” – це відпочинок, який відповідає Вашим сподіванням. Єдина відмінність- цей відпочинок значно дешевше, ніж Ви очікували!

Яким чином з’являється можливість відмінно відпочити і одночасно не аби як заощадити? Чи є недоліки у таких турів? Як підготуватись до подорожі, якщо Ви збираєтесь придбати гарячій тур?

Термін «гарячий тур», виник в професійному середовищі турбізнесу. І це не просто маркетинговий хід – це справжня реальна пропозиція від туристичного агентства. А зараз, про все по порядку.

“Вільна каса”. Звідки береться гарячий тур?

Є декілька стандартних ситуацій появи гарячих турів. Зазвичай туроператори формують оптові закупівлі квитків і місць в готелях. І реалізація деяких путівок залишається на низькому рівні. З’являються вільні місця, які треба продати буквально за тиждень. Або клієнт в останню мить відмовляється від поїздки, і рахунок йде майже на дні. Знайти покупця в такий короткий термін на певний тур за запланованою ціною – завдання надскладне. Відтак туроператор надає досить значну знижку і з’являється дуже вигідна пропозиція – гарячий тур!

“Притримайте місце”. Коли вірогідність знайти гарячий тур значно вище?

Як правило, вірогідність появи гарячого туру по наймасовіших напрямах (Туреччина, Єгипет) набагато вища, ніж по більш екзотичних. Відповідна справа і з сезонністю. Знайти економ пропозицію у кінці або на початку сезону набагато легше, ніж в самий розпал. Приймаючи до уваги ці рекомендації, Ви можете навіть заздалегідь планувати придбання туру. Але пам’ятайте – завжди бувають виключення з правил. Так що обов’язково перевіряйте усі наші пропозиції. Завжди є шанс, що відпочинок, про який Ви мріяли, став дуже доступним!

“Багаж с собою”. Як приготуватись до подорожі при купівлі гарячого туру?

Звичайна пропозиція туру, з’являється за 2-5 дні до дати виїзду (у країни, в які в’їзд дозволений тільки з візою, цей термін збільшується до 7-10 днів). І це вимагає від Вас провести оперативні збори (документи в повному порядку, валіза готова), та швидко прийняти рішення про купівлю, тому що зазвичай «гарячі» пропозиції, залишаються відкритими дуже короткий час!

Отже, підведемо підсумок:

  • Гарячі тури – це вигідні пропозиції відпочинку, що відрізняються від аналогічних турів значно нижчою ціною.
  • Якщо Ви вибираєте гарячий тур – будьте напоготові швидко зібратись летіти або їхати (необхідно мати дійсний закордонний паспорт, при необхідності візу або мультивізу).
  • Треба швидко прийняти рішення про купівлю туру, а не очікувати до «післязавтра».
  • Ви маєте бути трішки авантюристом або авантюристкою 

Якщо Ви все перевірили і остаточно вирішили – то негайно скористайтеся нашим пошуком кращого варіанту. Оновлення пропозицій відбувається практично цілодобово, і найбажаніший відпочинок за доступною ціною вже чекає на Вас!

* Протипоказанням для придбання гарячого туру є бажання довго і детально планувати свій відпочинок, або стрес від нових пропозицій і необхідності швидко приймати рішення про вибір місця відпочинку. Для таких клієнтів у турагенції “СОФІЯ ТУРС” є ще 1000 відмінних пропозицій і професійні консультанти, які завжди допоможуть все розпланувати до хвилини!

Переваги
Замовити тур онлайн
Миттєвий пошук кращої ціни прямо зі свого смартфону
Завжди актуальна та розгорнута інформація доступна у будь-яку мить
Швидкий індивідуальній підбір туру за більш ніж 10 параметрами
Професійна консультація в один дотик
Відгуки
Підписка на розсилку
* = required field