ua
ru ua en
+38-050-715-61-15вайбер
+38-067-3-500-200телеграм
+38-066-3-500-200
Відправити заявку
ГоловнаПослугиВізова підтримка

Візова підтримка

Заявка на консультацію

Поля обов'язкові для заповнення

Візова підтримка від турагенції «СОФІЯ ТУРС» – це допомога громадянам України при відкритті візи необхідної для відвідування інших країн. Якщо Ви не маєте досвіду в подачі документів для відкриття візи, вперше подаєте документи, маєте інші складності в отриманні візи або просто не бажаєте марнувати час – ми завжди допоможемо Вам! Ми надаємо як консультаційні послуги, так і послуги з оформлення документів та отримання візи від А до Я.

Але чи так необхідна послуга візової підтримки і взагалі послуги з оформлення візи «під ключ»? І які складнощі можуть виникнути? Давайте розберемо ці питання.

«Ключ під килимком». Чи легко отримати візу?

Віза – це такий «ключ», без якого Вас просто не впустять в іншу країну. Видає візу посольство або консульство тієї країни, яку Ви бажаєте відвідати. Нижче ми вказуємо тільки найпоширеніші причини, які можуть перешкодити Вам в отриманні візи.

Неправдива інформація. Навіть прості помилки в заповненні документів або непідтверджені дані про бронювання готелю можуть стати підставою для відмови. Сюди ж відносяться підроблені довідки з місця роботи та інші сумнівні «документи». Після отримання відмови у наданні візи з таких підстав, Ви можете потрапити в «чорний список» і ніякі пояснення вже не допоможуть.

Відсутність достатніх фінансових гарантій. Замало заробляєте або маєте недостатньо заощаджень – Ви не пройдете перевірку. Звичайно ж, мається на увазі рівень доходів, який Ви можете підтвердити офіційно. З’явилась ідея? Перечитайте перший пункт.

«Чистий паспорт». Якщо у Вас в закордонному паспорті немає жодної візи – Ви в групі ризику. Якщо будуть ще якісь факти, що викликають сумніви в Ваших «благих» намірах або законослухняності – Вам не видадуть візу.

Відмови в отриманні візи в минулому. Тут все залежить від підстав відмов і усунення цих підстав. Але все одно є ймовірність у відмові.

Відсутність страховки. Відсутність медичної страховки трактується однозначно не на Вашу користь. Ви отримуєте відмову, так як це обов’язковий документ для отримання візи.

Відсутність офіційної мети візиту. Збираєтесь в туристичну поїздку, до друзів, на переговори з партнерами, на навчання? Вам необхідно надати офіційне підтвердження мети візиту. Це не формальний папір. Всі документи перевіряються. І якщо виникнуть сумніви – Ви отримаєте відмову.

Це далеко не весь перелік підстав, за якими Вам можуть відмовити у отриманні візи. На уточнення всіх деталей, ознайомлення з інструкціями, отримання порад на форумах від «бувалих» мандрівників може піти дуже багато часу. І все одно у Вас не буде ніяких гарантій в отриманні візи.

Турагенція «СОФІЯ ТУРС» займається наданням послуг по отриманню віз більше 11 років. Наш досвід дозволяє отримати візи в 95% випадків.

При замовленні візової підтримки Ви отримуєте:

  • експертну консультацію по переліку документів;
  • професійну перевірку Ваших документів;
  • заповнення анкети;
  • консультацію по оформленню запрошення;
  • переклад документів;
  • запис на подачу;
  • керівництво по подачі документів;
  • консультації по проходженню кордону;
  • комплексну підтримку та консультації протягом усього процесу.

І якщо Ви не маєте досвіду отримання візи, то ми рекомендуємо Вам скористатися допомогою професіоналів. А ми не допустимо, щоб якась випадковість або банальний брак інформації стали перешкодою для реалізації Ваших планів. Замовляйте послугу візової підтримки і ніякі перешкоди Вам більше не страшні!

Переваги
Замовити тур онлайн
Миттєвий пошук кращої ціни прямо зі свого смартфону
Завжди актуальна та розгорнута інформація доступна у будь-яку мить
Швидкий індивідуальній підбір туру за більш ніж 10 параметрами
Професійна консультація в один дотик
Відгуки
Підписка на розсилку
* = required field