ua
ru ua en
+38-050-715-61-15вайбер
+38-067-3-500-200телеграм
+38-066-3-500-200
Відправити заявку
ГоловнаПослугиЗалізничні квитки

Залізничні квитки

У Вас є бажання стояти в черзі…

У Вас є бажання стояти в черзі за залізничними квитками на вокзалі? Ми пропонуємо Вам сервіс, яким вже користуються понад 60% українців. За допомогою сучасного сервісу від турагенції «СОФІЯ ТУРС» купити залізничні квитки онлайн – справа кількох хвилин. Для того, щоб придбати потрібний Вам квиток виконайте лише чотири дії:

  1. знайдіть маршрут,
  2. виберіть місце,
  3. введіть свої дані,
  4. оплатіть!

Переваги нашого сервісу:

  • Швидкість. Пошук по базі даних відбувається практично миттєво. Ви отримуєте всю наявну в системі інформацію. Маєте змогу відразу побачити наявність або відсутність місць, вартість залізничного квитка і вибрати варіант який найбільш Вам підходить. Передані Вами дані не втрачаються і не «зависають». Ви отримуєте електронний квиток відразу після оплати.
  • Мінімум зусиль. Наш сервіс має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Вам не знадобляться навички Шерлока Холмса. Тут немає ніяких 20 полів у формі замовлення. З необхідним мінімумом дій впорається і дитина, і літня людина. Читайте підказки, виконуйте прості дії, і Ви станете щасливим власником квитка вже через декілька хвилин.
  • Достовірність. В процесі вибору залізничного квитка Ви отримуєте повністю достовірну інформацію про наявність місць, вартість квитка, номер поїзда і т.п. Якщо Ви купили залізничний квиток онлайн за допомогою сайту «СОФІЯ ТУРС» – можете бути впевнені, що отримуєте ту послугу, яку оплатили. Зазначене місце чекає Вас і ніяких помилок бути не може.

Гарантії. Якщо Ви замовляєте залізничний квиток за допомогою нашого сайту, турагенція «СОФІЯ ТУРС» гарантує Вам якість сервісу і достовірність інформації. Ми працюємо більше 11 років. І можемо не тільки надавати Вам якісне обслуговування, а й нести відповідальність за можливі проблеми пов’язані з наданням наших послуг. Тому, при будь-яких проблемах пов’язаних з нашими сервісами, зв’яжіться з нами. Ви отримаєте всю можливу допомогу.

Як бачите, переваги придбання залізничних квитків онлайн досить вагомі. Кілька хвилин замість кількох годин, простота, комфорт і гарантії – ось що таке сучасний сервіс з продажу залізничних квитків від «СОФІЯ ТУРС». Скористайтеся нашою пропозицією прямо зараз і не відкладайте «на завтра». В дану хвилину квитки купують тисячі людей, і завтра, необхідного Вам квитка може вже не бути в продажі!

Переваги
Замовити тур онлайн
Миттєвий пошук кращої ціни прямо зі свого смартфону
Завжди актуальна та розгорнута інформація доступна у будь-яку мить
Швидкий індивідуальній підбір туру за більш ніж 10 параметрами
Професійна консультація в один дотик
Відгуки
Підписка на розсилку
* = required field