ua
ru ua en
+38-050-715-61-15вайбер
+38-067-3-500-200телеграм
+38-066-3-500-200
Відправити заявку
ГоловнаПослугиРозробка турів

Розробка турів

Заявка на консультацію

Поля обов'язкові для заповнення

Розробка індивідуальних турів – це ключова послуга будь-якої професійної турфірми. Власне, з появою цієї послуги і виникла така сфера діяльності як турбізнес.

Турагенція «СОФІЯ ТУРС» займається саме професійною розробкою індивідуальних турів від А до Я.

«Хочу царицею морською стати!» Що таке індивідуальний тур?

Індивідуальний тур – це казка, яку плануєте саме Ви. Але розробку деталей віддаєте на «відкуп» професіоналам. Бажаєте унікальний романтичний відпочинок на двох або корпоративний тур з метою зміцнити командний дух в нестандартних умовах? Будь-який з Ваших запитів, в рамках законодавства, ми втілимо у життя. Ви режисер цього фільму, а ми Ваша професійна знімальна група. І ця група зробить все можливе, задля того, щоб виконати Ваші мрії і виправдати очікування!

«Віддам у надійні руки». Основні етапи розробки туру.

Максимальна увага до кожної деталі туру – ось що дійсно робить індивідуальний тур незабутньою пригодою без небажаних сюрпризів.

Можна виділити наступні 8 етапів розробки туру.

  1. Вибір напрямку і тематики туру. Ваші побажання і наші підказки.
  2. Визначення дат і тривалості. Важливий момент: чим менша прив’язка до конкретних дат, тим тур можна зробити цікавіше і дешевше.
  3. Бюджет. Варто відзначити, що все зроблене на замовлення зазвичай дорожче «стандартного». Але унікальний відпочинок це та подія, де не варто занадто економити. Тим більше що бюджети, як і індивідуальні тури, бувають різні.
  4. Побажання. Додаткові побажання, щоб тур став більш насиченим і різноманітним.
  5. Пропозиція декількох варіантів. Вибір повинен бути завжди. Ми хочемо, щоб Ви вибрали те, що дійсно бажаєте і отримали максимум задоволення.
  6. Затвердження маршруту. Залишаємо один варіант. Все ретельно плануємо і остаточно затверджуємо.
  7. Бронювання. Заздалегідь купуємо всі необхідні квитки і бронюємо місця в готелях.
  8. Підтримка 24 години 7 днів на тиждень. Ми ніколи не «залишаємо» своїх туристів. Особливо важливою є підтримка при індивідуальному туризмі, де ймовірність появи нестандартної ситуації вище, ніж на «відпрацьованих» пакетних турах. Тому Ви ніколи не залишитесь наодинці з проблемами. Наші співробітники мають великий досвід і будь-яке питання буде вирішене в найкоротший термін!

«Скринька Пандори». До чого треба бути готовим при виборі індивідуального туру?

При виборі індивідуального туру треба бути готовим детально відповідати на питання співробітників агенції що стосуються планування та розробки туру. Погодьтесь, буде прикро, якщо маршрут туру в останній момент доведеться змінювати через відсутність якихсь документів. Ми, зі свого боку, завжди робимо все можливе, щоб таких ситуацій не виникало.

Отже, в підсумку маємо:

Індивідуальний тур – це втілення вашої мрії про ідеальний відпочинок. А мрії повинні як найшвидше здійснюватися, а не стояти роками в черзі! Поїхали!

Переваги
Замовити тур онлайн
Миттєвий пошук кращої ціни прямо зі свого смартфону
Завжди актуальна та розгорнута інформація доступна у будь-яку мить
Швидкий індивідуальній підбір туру за більш ніж 10 параметрами
Професійна консультація в один дотик
Відгуки
Підписка на розсилку
* = required field