ua
ru ua en
+38-050-715-61-15вайбер
+38-067-3-500-200телеграм
+38-066-3-500-200
Відправити заявку
ГоловнаПослугиФотопослуга

Фотопослуга

Фотопослуги від «СОФІЯ ТУРС» – це можливість зробити професійне фото на документи, ні на хвилину не припиняючи вибір або оформлення будь-якого туру.

Ми завжди намагаємось максимально спростити планування і організацію відпочинку наших клієнтів. Оформлення документів (зокрема віз) вимагає надання професійнозроблених фотографій.

Є досить «жорсткі» вимоги, що пред’являються до «візових» фотографій різними країнами. В першу чергу, це відповідність фотографії вимогам ІКАО (Міжнародної організації цивільної авіації під егідою ООН).

Спеціальна інструкція цієї організації включає наступні шість розділів:

  • Загальний. Основні параметри фотографії та інші загальні інструкції.
  • Поза. Вимоги до пози.
  • Вираз обличчя і одяг. Вимоги до виразу обличчя, окулярів та головних уборів.
  • Фон. Вимоги до фону зйомки і інструкція щодо дитячих фотографій.
  • Освітлення. Вимоги до фокусування та інтенсивності освітлення.
  • Технічні характеристики фотографії. Вимоги до фотографічної і знімальної техніки.

Також, є різні вимоги до давнини фотографій (не більше 6 місяців, не більше 3 місяців).

Будь-яка невідповідність фотографії вищеописаним вимогам обов’язково послужить приводом для відмови посольства або консульства прийняти Ваші документи. Через це, відпочинок, про який Ви стільки мріяли, може дуже скоротитись або взагалі не відбутися. Додаткові труднощі виникають при фотографуванні дітей. Не кожен фотограф (навіть у фотостудії) зробить це швидко і якісно.

Саме тому ми вирішили надавати послугу «фото на документи» прямо в офісі «СОФІЯ ТУРС». Ми досконально знаємо всі вимоги. І гарантуємо, що Ваша фотографія буде не тільки «вдалою», а й відповідатиме всім критеріям. А ще ми дуже вдало фотографуємо дітей бо в нас є мультики та цукерки!

При цьому, Ви й не аби як заощаджуєте час, так як не потрібно їздити і шукати фотостудію та запам’ятовувати всі параметри фото. Більш того, фотографуючись, Ви продовжуєте спілкування з турагентом! Ми вважаємо, що будь-який клієнт гідний найвищого рівня комфорту і ми зробимо все, для того щоб Ваш відпочинок почався відтоді як Ви зайшли в наш затишний офіс.

Фотопослуга «Фото на документи» – це швидко, професійно і з 100% гарантією.

Як і будь-яка послуга що надається турагенцієй «SOFIA TOURS UKRAINE». І якщо Вам необхідно термінове фото на документи, вважайте, що Ви вже отримали свої фотографії, не покидаючи наш офіс ні на хвилину!

Переваги
Замовити тур онлайн
Миттєвий пошук кращої ціни прямо зі свого смартфону
Завжди актуальна та розгорнута інформація доступна у будь-яку мить
Швидкий індивідуальній підбір туру за більш ніж 10 параметрами
Професійна консультація в один дотик
Відгуки
Підписка на розсилку
* = required field