ua
ru ua en
+38-050-715-61-15вайбер
+38-067-3-500-200телеграм
+38-066-3-500-200
Відправити заявку
ГоловнаПослугиЗакордонні паспорти

Закордонні паспорти

Заявка на консультацію

Поля обов'язкові для заповнення

Збираєтесь їхати за кордон? Тоді Вам потрібен закордонний паспорт – головний документ, який засвідчує Вашу особу та громадянство за межами України.

За внутрішнім паспортом можливі поїздки тільки в такі країни як РФ і Білорусь. Але як тільки Ви стаєте щасливим володарем закордонного паспорта, географія суттєво збільшується. При наявності тільки цього документа Ви вже зможете відвідати близько 50 країн з безвізовим режимом. Для туристичної поїздки в інші країни Вам буде необхідно ще й отримати візу.

Які “види” закордонних паспортів доступні громадянам України?

Увага! З 01.10.2016 р оформляються тільки біометричні закордонні паспорти!

По досягненню 18 років

Біометричний паспорт. Паспорт, який містить електронний чіп з Вашими даними. Наявність біометричного паспорта економить час при проходженні прикордонного контролю і виключає фактор суб’єктивної оцінки на кордоні

До 18 років

Дитячий біометричний закордонний паспорт. Оформляється так само як і дорослий, але для оформлення буде потрібно зібрати більше документів. Якщо дитині ще не виповнилося 16 років термін дії такого паспорта – 4 роки. Якщо дитині вже виповнилося 16 років, то термін, на який оформляється закордонний паспорт – 10 років. До 14 років чіпи з інформацією в дитячий паспорт не вставляється, а з 14 дитина вже може (за згодою батьків) надавати відбитки пальців і ставити електронний підпис.

Які проблеми можуть виникнути при оформленні закордонного паспорта?

Перелік документів для оформлення закордонного паспорта невеликий і з першого погляду нескладний.

Для дорослих

 • паспорт громадянина України та 2 стандартних набору його копій: 2 перші сторінки і прописка;
 • ідентифікаційний код і його копія;
 • заяву, яка оформляється співробітником ОВІР під час подачі документів;
 • старий закордонний паспорт (якщо такий є).

Для дітей

 • свідоцтво про народження з копією. Після 16-ти років – паспорт та його копія;
 • 2 фотографії 3,5 на 4,5 см і одна 10х15 см;
 • для дітей, старше 16-ти років – ідентифікаційний код та його копія;
 • копії паспортів громадян України батьків.

Здавалося б, де тут можна помилитись? Але, по-перше, цей перелік може бути розширений, особливо це стосується оформлення дитячих закордонних паспортів. Та й випадки затримки оформлення та відмов хоч і нечасто, але все ж таки бувають. І ось тільки деякі підстави для відмови:

 • Прізвище в паспорті не збігається з прізвищем в ІПН. Вийшли заміж, поміняли прізвище в паспорті і вирішили швидко оформити закордонний паспорт, щоб полетіти в весільну подорож? Згадайте про прізвища в ІПН.
 • Вашої прописці менше 6-ти місяців. Нещодавно поміняли місце проживання – біжіть в ЖЕК за довідкою.
 • Зробили копію ІПН на окремій сторінці. Не відповідає інструкції.

І це найочевидніші проблеми. Існують ще проблеми з кінцевою сумою оплати за отримання закордонного паспорта (приховані сплати різних страхових платежів). Проблеми з оформленням дитячих закордонних паспортів. Якщо батьки розійшлися, але не розлучилися і складно встановити місце розташування одного з них. Ну і звичайно проблеми з чергами і термінами отримання документа, особливо якщо закордонний паспорт потрібен “на вчора”.

Всіх цих проблем можна уникнути, якщо замовити оформлення закордонного паспорта у досвідчених фахівців турагенції «СОФІЯ ТУРС». Ми допомагаємо оформляти закордонні паспорти вже більше 11 років і досконально знаємо всі закони, інструкції та вимоги. В першу чергу ми допоможемо зібрати необхідні документи і узгодимо з Вами терміни і зручний час, коли Вам необхідно буде прийти в ОВІР. Решта питань по оформленню закордонного паспорта вас абсолютно не стосуватиметься. Так що дзвоніть, пишіть і ми обов’язково Вам допоможемо навіть в найскладніших ситуаціях!

Переваги
Замовити тур онлайн
Миттєвий пошук кращої ціни прямо зі свого смартфону
Завжди актуальна та розгорнута інформація доступна у будь-яку мить
Швидкий індивідуальній підбір туру за більш ніж 10 параметрами
Професійна консультація в один дотик
Відгуки
Підписка на розсилку
* = required field