ua
ru ua en
+38-050-715-61-15вайбер
+38-067-3-500-200телеграм
+38-066-3-500-200
Відправити заявку
ГоловнаПослугиСтрахування

Страхування

Заявка на консультацію

Поля обов'язкові для заповнення

Безпека понад усе! Ми чуємо цей вислів доволі часто, але так само часто не надто серйозно ставимося до своєї безпеки. Але якщо небезпека загрожуватиме Вашому здоров’ю в іншій країні? А якщо поруч немає людей, які про Вас подбають? А якщо медична допомога коштує занадто дорого?

За статистикою нещасні випадки і хвороби трапляються приблизно у 2-3% від загального числа застрахованих туристів. І хоч 90% виплат припадає на надання амбулаторно-консультативної допомоги, близько 5% це оплата недешевого перебування в клініці. І без страхування тут ніяк не обійтися. Важливо знати, що країни Шенгену можуть відмовити у видачі візи, або у в’їзді на їх територію в разі відсутності медичного страхування.

Туристичне страхування від турагенції «СОФІЯ ТУРС» необхідно будь-якому туристу, який виїжджає за кордон України. Страхування в даному випадку це дешевий і надійний засіб забезпечення надання своєчасної та необхідної медичної допомоги в будь-якому куточку світу собі та своїм супутникам.

Турагенція «СОФІЯ ТУРС» надає наступні види страхування:

Медичне страхування (три програми)

  • Програма А – включає організацію і оплату медичних витрат на швидку допомогу, амбулаторне лікування, купівлю медикаментів, невідкладну стоматологічну допомогу, а також необхідні перевезення.
  • Програма B – «Програма А» плюс сплата за перебування застрахованої особи (супутника) або дострокового повернення самого застрахованого, неповнолітньої дитини, близького родича.
  • Програма C – припускає також допомогу і фінансові гарантії у випадку ДТП.

Страхування від нещасного випадку

Надається в разі тимчасового розладу здоров’я, травм різної тяжкості, встановлення інвалідності або смерті застрахованого. Франшизи в цьому випадку не передбачено.

Страхування цивільної відповідальності

Виплати в разі пошкодження або знищення майна, в тому числі прокатного спортивного інвентарю, а також травми і смерті третьої особи з вини застрахованого.

Страхування багажу

Виплати в разі пошкодження, часткової або повної втрати, крадіжки багажу, запізнення багажу, втрата документів, необхідних для повернення в країну проживання. Страхова сума не повинна перевищувати 2000 USD / EUR. При такому страхуванні передбачена франшиза 10% від суми збитку.

Страхівка від невиїзду

Ви отримаєте 80 – 95% компенсації від вартості тура, якщо не зможете виїхати в тур з незалежних від Вас причин (уважно дивіться страхові випадки).

Зелена карта

Це обов’язковий вид страхування при виїзді на автомобілі за кордон.

Величина конкретних страхових виплат зазвичай закріплена в договорі страховки заздалегідь ( ви можете і збільшити цю величину). Але в яку суму Вам обійдеться оформлення договору? Це залежить від наступних факторів:

  • кількість днів в турі (поїздці);
  • територія дії договору;
  • мета поїздки;
  • страхова сума.

У будь-якому випадку, не відмовляйтеся від страховки! А ми допоможемо Вам вибрати і оформити такий страховий договір, який не буде Вам тягарем і дозволить відчувати себе захищеними від наслідків непередбачених обставин протягом всієї поїздки!

Переваги
Замовити тур онлайн
Миттєвий пошук кращої ціни прямо зі свого смартфону
Завжди актуальна та розгорнута інформація доступна у будь-яку мить
Швидкий індивідуальній підбір туру за більш ніж 10 параметрами
Професійна консультація в один дотик
Відгуки
Підписка на розсилку
* = required field