ua
ru ua en
+38-050-715-61-15вайбер
+38-067-3-500-200телеграм
+38-066-3-500-200
Відправити заявку
ГоловнаПослугиЕкскурсійне обслуговування

Екскурсійне обслуговування

Заявка на консультацію

Поля обов'язкові для заповнення

Замовити екскурсійне обслуговування від «СОФІЯ ТУРС» – означає отримати від екскурсійного туру максимум позитивних вражень. Наші гіди-професіонали високого класу. З ними Вам буде зручно в будь-якій країні, будь-якому місті і на будь-якому маршруті!

Так які ж переваги Ви отримуєте від замовлення екскурсійного обслуговування? І навіщо замовляти послуги індивідуального гіда заздалегідь, може просто розібратися з цим питанням «на місці»?

«Багато галасу і … нічого?» Навіщо замовляти послуги індивідуального гіда?

Приїжджаючи на відпочинок (особливо в цікаві історичні місця) хочеться скоріш зануритись в екскурсійну програму, побачити головні пам’ятки і дізнатись більше нового. Але як вибрати найкраще і не витратити час на нудні екскурсії? Вам потрібен професійний помічник. Можете називати його гідом або як Вам завгодно. Звичайно, він повинен досконало знати місцеві звичаї і розмовляти зрозумілою Вам мовою. Але ще він повинен розуміти Вас і Ваші бажання. Саме такі послуги і пропонує Вам турагентство «СОФІЯ ТУРС». Ваш персональний гід зробить екскурсійну програму насправді пізнавальною і не дасть Вам загубитись у морі нової інформації!

І він знає не тільки екскурсійну програму. Він покаже Вам всі відтінки місцевого колориту і допоможе провести Ваш відпочинок з максимальною користю.

З індивідуальним гідом Ви позбавите себе від клопотів: вибір найбільш цікавого для Вас об’єкта відвідування, необхідність знати розклад екскурсій і вихідні дні музеїв, необхідність кожен раз уточняти вартість і зміст кожної конкретної екскурсії. Ваш гід про все подбає заздалегідь!

«Один за всіх і всі на одного». Коли екскурсійне обслуговування просто необхідно?

  • Якщо Ви вирішили помандрувати. Вирішили на тиждень відправитись до Парижу? Забронювали квитки та місце в готелі, але не можете визначитися, як доцільніше провести час?
    В цьому випадку, Ваш особистий гід стане незамінним помічником!
  • Індивідуальні тури. Тут може знадобитися не стільки екскурсовод скільки компаньйон. Компаньйон, який добре знає, як отримати від даного маршруту або місця відпочинку незабутні враження і уникнути можливих неприємностей.
  • Корпоративні тури. В цьому випадку гід стає вашим «науковим керівником». І під його керівництвом вся група обов’язково отримає «залік» по відмінному відпочинку!

У будь-якому випадку послуги професійного гіда дозволять Вам, не відволікаючись на всякі організаційні питання, відпочити по-справжньому!

Отже, підсумуємо:

  • Екскурсійне обслуговування від професіоналів – це завжди «смачно і корисно». Куди б ви не прямували, професійний гід допоможе Вам не розгубитися і швидко адаптуватися до нового. Особливо якщо це Ваша перша подорож.
  • Послуги гіда просто необхідні, якщо у Вашому відпочинку передбачена насичена екскурсійна програма. В цьому випадку не сумнівайтеся і замовляйте професійне екскурсійне обслуговування заздалегідь!
Переваги
Замовити тур онлайн
Миттєвий пошук кращої ціни прямо зі свого смартфону
Завжди актуальна та розгорнута інформація доступна у будь-яку мить
Швидкий індивідуальній підбір туру за більш ніж 10 параметрами
Професійна консультація в один дотик
Відгуки
Підписка на розсилку
* = required field