ua
ru ua en
+38-050-715-61-15вайбер
+38-067-3-500-200телеграм
+38-066-3-500-200
Відправити заявку
ГоловнаПослугиАвтобусні квитки

Автобусні квитки

Необхідно бути у Варшаві вже завтра…

Необхідно бути у Варшаві вже завтра, а летіти на літаку занадто дорого? У Вас є така можливість! Турагенція «СОФІЯ ТУРС» презентує сучасний сервіс з пошуку та придбання автобусних квиткiв онлайн. В нашій базі є як найпопулярніші маршрути по Україні, так і постійні та регулярні маршрути в Прагу, Варшаву, Вільнюс та інші міста східної Європи. Безсумнівною перевагою мандрівок на автобусах є їх низька вартість і доступність практично для кожного.

Придбати квиток на автобус онлайн – справа кількох хвилин. Для того щоб придбати потрібний Вам квиток виконайте лише чотири дії:

  1. знайдіть маршрут,
  2. виберіть місце,
  3. введіть свої дані,
  4. оплатіть!

Переваги онлайн сервісу придбання квитків на автобус

  • Вибір часу відправлення (прибуття). Після виконання пошуку система покаже Вам всі наявні рейси і точний час відправлення. Ви можете вибрати найбільш зручний час відправлення і купити квиток саме на цей рейс.
  • Вибір рівня комфорту. Рейси обслуговують автобуси з різним рівнем комфортабельності. Відповідно змінюється і вартість поїздки. У Вас завжди є вибір найбільш відповідного до Ваших потреб і можливостей варіанту.
  • Економія часу. Вам не потрібно шукати списки перевізників, задавати питання на форумах, а потім телефонувати кожному перевізнику окремо. Телефонувати взагалі не потрібно. Виконайте прості дії і через 5 хвилин Ви спокійно зможете зайнятися пакуванням речей.
  • Достовірність. В процесі придбання автобусних квиткiв Ви отримуєте найбільш достовірну інформацію про наявність місць, вартість квитка, клас комфортабельності автобуса і т.п. Якщо Ви купили квиток онлайн за допомогою нашого сайту – то можете бути впевнені, що отримуєте ту послугу, за яку сплатили.
  • Гарантії. Якщо Ви замовляєте квиток за допомогою нашого сайту, турагенція «СОФІЯ ТУРС» гарантує Вам якість сервісу і достовірність отриманої інформації. Ми працюємо більше 11 років. І можемо не тільки надавати Вам якісне обслуговування, а й нести відповідальність за можливі проблеми пов’язані з наданням наших послуг. Тому, при виникненні будь-яких питань, негайно зв’яжіться з нами. Ви отримаєте всю можливу допомогу.

Якщо Ви купуєте квиток на автобус онлайн Ви отримуєте масу переваг. І головна перевага – економія часу. Так що скористайтеся нашою пропозицією прямо зараз і не відкладайте «до завтра». В цю хвилину квитки купують тисячі людей, і завтра, необхідного Вам квитка може вже не бути в продажі!

Переваги
Замовити тур онлайн
Миттєвий пошук кращої ціни прямо зі свого смартфону
Завжди актуальна та розгорнута інформація доступна у будь-яку мить
Швидкий індивідуальній підбір туру за більш ніж 10 параметрами
Професійна консультація в один дотик
Відгуки
Підписка на розсилку
* = required field