ua
ru ua en
+38-050-715-61-15вайбер
+38-067-3-500-200телеграм
+38-066-3-500-200
Відправити заявку
ГоловнаКомпаніяОбираємо турагентство в Івано-Франківську

Обираємо турагентство в Івано-Франківську

Ви клієнт. Ви платите свої гроші. Ви повинні, як мінімум, отримати той відпочинок, що замовили. Це прості та зрозумілі усім правила.

Але як все-таки обрати кращє турагенство в Івано-Франківську з величезного числа пропозицій?

Ми розповімо лише про критерії відбору достовірні на 100%

  • І перша підказка прихована в самому питанні. Дізнайтеся, скільки років турагенство працює на ринку туристичних послуг. 5 років – добре, а більш ніж 10 років – відмінно! Адже репутація – це найцінніше надбання турагенства.
  • Наявність додаткових послуг. Додаткові послуги свідчать про те, що турагенство не просто займається перепродажем турів. Турагенства Івано-Франківську з великим переліком додаткових послуг готові взяти на себе відповідальність безпосередньо перед клієнтом.
  • Є великі партнери з репутацією. В хорошої турфірми зазвичай багато партнерів. Така специфіка туристичного бізнесу. Так що вираз «скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти» в цьому випадку актуальний як ніколи.
  • Розробка індивідуальних турів. Це не така популярна послуга як «гарячі тури», але ця послуга говорить про серйозність підходу до послуг, що надаються і про якість обслуговування клієнтів.
  •  Загальне враження від спілкування з менеджером. Менеджер повинен знати все про цікаві Вам тури. Він повинен чітко відповідати на всі Ваші питання, що стосуються надання послуг і пропонувати Вам рішення Ваших проблем.
  • Відгуки. Цей критерій оцінки і коментарів не потребує.

А тепер ми розповімо про основні переваги клієнта турагенції «СОФІЯ ТУРС».

Ви економите час і гроші. Ми завжди пропонуємо декілька варіантів відпочинку виходячи з Ваших побажань. І пропонуємо найбільш вигідні варіанти першими. Цьому правилу легко слідувати – адже ми поважаємо своїх клієнтів. А вибір у нас дійсно величезний!

Ви отримуєте максимально якісне обслуговування. Все одно яку послугу Ви замовляєте, який за вартістю тур купуєте. Ваш відпочинок починається тоді, коли Ви переступаєте поріг нашого офісу. Ми працюємо саме для того, щоб Ви відпочивали!

Ви отримуєте реальні гарантії. Турагенція «СОФІЯ ТУРС» несе відповідальність за результат перед кожним своїм клієнтом. При замовленні будь-якої послуги передбачена та чи інша форма реальної відповідальності. Всю інформацію уточнюйте у менеджера при замовленні!

Ми впевнені, що зможемо задовольнити Ваші запити і здійснити бажання і мрії про якісний відпочинок! Так що при виборі турагенства в Івано-Франківську, Вам просто потрібно сказати чарівне слово «СОФІЯ ТУРС» і наша команда почне для Вас працювати!

Переваги
Замовити тур онлайн
Миттєвий пошук кращої ціни прямо зі свого смартфону
Завжди актуальна та розгорнута інформація доступна у будь-яку мить
Швидкий індивідуальній підбір туру за більш ніж 10 параметрами
Професійна консультація в один дотик
Відгуки
Підписка на розсилку
* = required field