ua
ru ua en
+38-050-715-61-15вайбер
+38-067-3-500-200телеграм
+38-066-3-500-200
Відправити заявку
ГоловнаКомпаніяТурагентство Івано-Франківська «СОФІЯ ТУРС»

Турагентство Івано-Франківська «СОФІЯ ТУРС»

Вам подобається трішки полежати? А полежати під пальмами на величезному білосніжному пляжі і крізь напівприкриті повіки відчувати казковий аквамарин океану? А потім Ви бажаєте піти на СПА процедури або зайнятися йогою? А може кожної ночі уві сні Ви відчуваєте смак незрівнянних круасанів на бульварі Монмартр, і щоранку слухаєте незабутню музику з фільму «Амелі»?

За більш ніж 11 років професійної діяльності в сфері туризму команда турагентства Івано-Франківська «СОФІЯ ТУРС» зробила один простий висновок:

«Немає безіменних туристів. Всі люди різні і всі заслуговують свій «рай на землі».

Це може бути бунгало на острові, або розкішний номер готелю «Hilton» на 6-ій авеню Нью-Йорка. Або Ви отримуєте задоволення просто від того, що кожен раз бачити щось нове, випробовуєте нові почуття і розумієте що світ величезний і наповнений пристрастю, емоціями і мільйоном відтінків щастя. Саме Ваші бажання є «золотою мірою» пропозицій турагентства Івано-Франківська «СОФІЯ ТУРС». Кожен з нашої великої команди пройшов шлях пошуку свого кращого місця для відпочинку і тепер може з упевненістю допомогти Вам знайти свій «рай на землі».

Відпочивати з нами не тільки цікаво, а й вигідно. Пропозиції яki пропонує турагентство Івано-Франківська «СОФІЯ ТУРС» базуються на власному досвіді і досвіді наших клієнтів. До переліку турів включені пропозиції більше 40 надійних партнерів в Україні і за кордоном, що дійсно дозволяє знайти оптимальний варіант, як за рівнем комфорту, так і за вартістю. І Ви гарантовано отримаєте те, що замовляли. Ми перевіряємо кожен маршрут, кожен готель і кожного гіда. Репутація для нас набагато важливіша за гроші, тому що за гроші справжню репутацію не купиш, а втратити репутацію означає припинити працювати в сфері туризму. Тому турагентство «СОФІЯ ТУРС» Івано-Франківськ гарантує сервіс і високу якість обслуговування. І Ви можете в цьому переконатися, просто зателефонувавши будь-якому менеджеру прямо зараз або вже сьогодні відвідавши наш офіс!

Близько 11 000 клієнтів вже знайшли свою «нірвану», побували на вершинах світу і зробили свої незабутні відкриття. Тепер ваша черга. У Вас в руках чарівна паличка, Вам залишилося тільки змахнути нею і команда турагентства «СОФІЯ ТУРС» Івано-Франківськ гарантує, що Ваша мрія стане реальністю!

До ваших послуг основні пропозиції турагентства Івано-Франківська «СОФІЯ ТУРС»:

І додаткові послуги:

Переваги
Замовити тур онлайн
Миттєвий пошук кращої ціни прямо зі свого смартфону
Завжди актуальна та розгорнута інформація доступна у будь-яку мить
Швидкий індивідуальній підбір туру за більш ніж 10 параметрами
Професійна консультація в один дотик
Відгуки
Підписка на розсилку
* = required field