Шопінг в Дубай

За не офіційною, жартівливою, але влучною версією назва Дубай походить від англ. слів “Do buy” (робити покупки), тому пост про шопінг👜 Це настільки ж невід’ємна частина Дубай, як і пляжний туризм! Шопінгу, навіть, присвячено величезний фестиваль, на який з’їзжджаються модники 👟і модниці 👠 з усього світу.

А тепер про основні дестинації:
📍Dubai Mall – один з найбільших торгівельних центрів, налічує 1200!!! магазинів відомих брендів з усього світу! Найпопулярніший) Його прикрасою є величезний океанаріум🐠 з акулами, скатами та іншими рибами, які мені опізнати не вдалося🙈. Також, саме тут знаходяться знамениті танцюючі фонтани⛲️ та найвища споруда світу Бурдж Халіфа, про які обіцяю окремий пост. В Dubai mall можна знайти речі на будь-який “гаманець”, але будьте готові до тривалих пошуків😂. Він настільки великий, що має власну службу таксі 🚖, яка обслуговує тільки мол!!! Ну не гоже шейхам 👳намотувати кілометри пішки)))) З харчуванням все добре, від бюджетних фаст-фудів 🍟невідомих мереж (чікен-чіз рол коштував біля 2,5$) до фешенебельних ресторанів (порція салату Цезар – 180$) і є безкоштовний 🆓 wi-fi. Як підсумок, тут варто побувати! І все, не обговорюється!
📍Emirates mall – другий за популярністю в Дубай. Як на мене, більш спокійний, менший, за кілька годин обійти не вдалося))). Його фішкою, крім бутіків, є гірськолижний центр🏂! Трамплін довжиною 400м та шириною 70м. Постійна температура -2 градуси, а якась крута японська фірма щодня “робить” багато снігу❄️. Вхід коштує 160 дирхам (біля 44$ за 2 години перебування).
📍Dragon Mart – китайські речі, низька ціна, жодної гарантії😂
📍Outlet village – які і всі аутлети, дешеві берндові речі останніх розмірів;
📍Gold souk💍 та Spice souk🌿 – золотий ринок та ринок спецій. Знаходяться в старій частині Дубай, Дейрі. Таке варто побачити, навіть, якщо не плануєте покупок! Щодня тут продаються сотні кілограм золота та спецій, можна торгуватись, але будьте обережні, є випадки шахрайства!
📍DayToDay та Gift Village – сюди нам порадили поїхати у пошуках сувенірів, знаходяться в Дейрі, виходити на 18 станції метро червоної гілки. Так, ми дійсно купили тут все у три-чотири рази дешевше, ніж в Дубай молі, але, будьте готові до черг, натовпу ненайприємніших представників чи не всіх арабських національностей. Тому рекомендувати, напевно, не можу😕
📍У кожному куточку Дубай Ви знайдете десятки інший молів, магазинів, ринків тощо! В інших еміратах є свої великі торгівельні центри, а безкоштовні трансфери тудт забезпечують чи не всі готелі.

✅Без шопінгу не залишиться ніхто!
Валюту місцеві дирхами💰, можна обміняти і в аеропорту, і в готелі, і в молах. Курс приблизно однаковий 1$=3,6 AED і не змінювався вже більше 35 років!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *